KNC Nieruchomości

KNC Nieruchomości jest prawdopodobnie najbardziej skuteczną firmą w branży. To specjaliści, którzy gwarantują bezpieczeństwo transakcji, skuteczność i profesjonalizm a wszyscy pośrednicy posiadają wiedzę i umiejętności nabyte podczas szkoleń, potwierdzone egzaminem i licencjami korporacyjnymi sieci KNC.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 1997 roku, ma silną i ugruntowaną markę, cieszy się opinią firmy wiarygodnej i solidnej, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług – potwierdzonej w 2008r.certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001: 2008.

KNC prowadzi kompleksową obsługę sprzedaży, kupna i wynajmu wszystkich nieruchomości, przygotowuje transakcję, pośredniczy w uzyskaniu kredytów oraz ubezpieczeń nieruchomości. Pośredniczy w wycenach oraz podziałach geodezyjnych. Pomaga w regulacji stanów prawnych i świadczy wiele dodatkowych usług na rzecz swoich klientów.

Nasza firma cieszy się uznaniem i zaufaniem . Chcemy nie tylko utrzymywać swoją pozycję ale stale ją umacniać. Począwszy od 2008r firma również rozwija się globalnie oferując atrakcyjną ofertę franczyzową. Obecnie KNC Nieruchomości posiada wiele placówek na terenie całego kraju.

 

Dodał /

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search