Multifranczyza KNC

Szukasz franczyzy dla biura nieruchomości, która pozwoli Ci nieustannie się rozwijać, lepiej zarabiać i mieć dostęp do nieograniczonej bazy klientów?

W KNC Nieruchomości przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Multifranczyza KNC to coś, czego na polskim rynku jeszcze nie było.

Franczyza biura nieruchomości, w której sam konfigurujesz usługi, których potrzebujesz i w każdym momencie możesz poszerzyć zakres usług swojego biura o kolejne elementy multifranczyzy.

Połącz nieruchomości i finanse, a będziesz w stanie kompleksowo obsłużyć klienta pośrednicząc w załtwieniu kredytu hipotecznego na zakup oraz ubezpieczenia nowo zakupionej nieruchomości, dzięki czemu Twój klient zaoszczędzi sporo czasu a Ty zamiast jednej prowizji zyskasz aż trzy!

W KNC Group działamy w wielu branżach dając Ci możliwość rozwoju Twojego biura i znacznego rozszerzenia zakresu usług, a co za tym idzie zwiększenia ilości i wartości prowizji, które otrzymujesz.

Multifranczyza KNC to bardzo elastyczna forma współpracy, która pozwala na decydowanie na ile i w jakim kierunku chcesz się rozwijać.
Wspieramy każdy z Twoich wyborów i doradzamy najlepszy kierunek zmian w Twojej firmie. Wszystkie branże, w których działamy ściśle łączą się ze sobą.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się wszystkiego, co niezbędne, aby zacząć budować swoje lepsze jutro już dziś.

tel. +48 728 491 864
e-mail: franczyza@ikc.pl

Dodał /

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search