Dom Mediowy

Ilustrowany Kurier Codzienny to nie tylko ogólnopolski portal mający już w tej chwili oddziały: w Krakowie, Katowicach, na Podhalu i w Tarnowie, ale także Dom Mediowy oferujący pełną gamę usług w obsłudze reklamowo-promocyjnej firm i instytucji.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Telewizja i radio – gwarancja najniższej ceny

Wchodząca w skład grupy Ilustrowanego Kuriera Codziennego telewizja regionalna posiada w pełni wyposażone profesjonalne studio TV oraz zaplecze produkcyjne i sprzętowe, dzięki czemu realizujemy płatne audycje sponsorowane (polityka, sport, kultura, rozrywka itp.).

Odpłatnie przygotowujemy programy „na żywo” z dowolnego miejsca w kraju i w regionie. Realizujemy relacje kulturalno-sportowe (także „na żywo”).

W naszej ofercie mamy także produkcję filmów promocyjno-reklamowych dla firm, teledysków i filmów dokumentalnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem (m.in. kranem kamerowym o ramieniu 10 metrów i nowoczesnymi dronami), dzięki czemu możemy podjąć się praktycznie każdej produkcji telewizyjnej.

Współpracujemy z ogólnopolskimi i lokalnymi stacjami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju. Gwarantujemy najniższe ceny przy realizacji i emisji spotów reklamowych.

Wydawnictwo – gwarancja najniższej ceny

Jako Ilustrowany Kurier Codzienny zajmujemy się głównie wydawaniem portalu www.ikc.pl oraz realizacją składu i druku wydawnictw okazjonalnych.

Drukujemy ulotki, plakaty, teczki ofertowe, gazety i katalogi.

Prowadzimy także redakcje terenowe oraz wydajemy (w przypadku zamówienia) Ilustrowany Kurier Codzienny w wersji gazetowej (ilość stron, nakład i cena do uzgodnienia).

Spółka zatrudnia do realizacji poszczególnych projektów profesjonalnych dziennikarzy i fotografów oraz doświadczonych grafików.

Wydaliśmy do tej pory 5 książek (prawie wszystkie się sprzedały). Projektowaliśmy i drukowaliśmy kilkanaście innych pozycji książkowych oraz gazety lokalne: m.in. Miesięcznik Tarnów.in, Radło, czy branżową gazetę ogólnopolską „Magazyn Winiarski”. Wydajemy także Ilustrowany Kurier Codzienny.

Redakcja – gwarancja najniższej ceny

Nasza redakcja przygotowuje na zamówienie materiały prasowe z konferencji, spotkań czy innych wydarzeń. Pomagamy także prowadzić portale społecznościowe dbając o ich bieżącą aktualizację.

Oferujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Reklama zewnętrzna – gwarancja najniższej ceny

Jako Ilustrowany Kurier Codzienny współpracujemy także z właścicielami wielkoformatowych powierzchni reklamowych w całym kraju.

Zajmiemy się przygotowaniem, drukiem i zamieszczeniem reklam wielkoformatowych na zlecenie naszych klientów.

Ofertę reklamową wraz z wyceną przygotowujemy dla naszych klientów indywidualnie. Kontakt: tel. 509-105-880. E-mail: kontakt@ikc.pl

Dodał /

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search